Jak działa urządzenie

Dezynfekcja to minimalizacja ryzyka infekcji i chorób.

Przy użyciu dezynfektora można zdezynfekować wszystko, czego wcześniej nie dało się wyczyścić tradycyjnymi metodami.

Zaawansowany system nanosrebra i ozonu przez 8 minut bombarduje znajdujący się wewnątrz przedmiot, dając gwarancję, że 650 rodzajów bakterii i 99,7% grzybów ginie.

Uniwersalny dezynfektor nie wykorzystuje- ciepła, płynów czy niebezpiecznych chemikaliów.
Zapewnia maksymalną ochronę przed drobnoustrojami przy minimalnym wysiłku, zerowym ryzyku uszkodzenia dezynfekowanych przedmiotów.

Ma elegancki wygląd i jest wielkości kuchenki mikrofalowej.

Dezynfektor

Automat do dezynfekcji marki to pewność, że już po 8 minutach, bo tyle trwa cykl dezynfekcji, można się pozbyć aż 99,7% bakterii, wirusów czy zarodników grzybów. Sam automat może być wykorzystywany zarówno w domu, jak i w szpitalach, na siłowniach czy w hotelach. Dezynfekcja butów, akcesoriów sportowych czy sprzętu kosmetycznego to tylko kilka zastosowań tego wygodnego urządzenia. Duży wpływ na jego skuteczność ma zastosowana technologia dezynfekująca. Usługi dezynfekcji realizowane są poprzez połączenie ozonowania oraz bombardowania nanocząsteczkami srebra, co daje tak dobre efekty dezynfekcyjne. To bardzo ekologiczne rozwiązanie, w którym nie są potrzebne żadne środki chemiczne czy wysoka temperatura.