Gdzie stosować

Klenz w Sporcie
Higiena w sporcie jest ważna. Korzystając z urządzeń Klenz, można zwiększyć zaufanie i przyciągnąć nowych klientów Urzadzenie Klenz potrzebne jest we wszystkich dziedzinach sportu.

Klenz w Hotelach
Czyszczenie butów jest obecnie standardem w dobrych hotelach. Po meczącym dniu pełnym spotkań gość hotelowy chętnie odświeży obuwie w zaciszu swojego pokoju.

Klenz w Domu
Małe dzieci biorą wszystko do ust. Tymczasem na klockach, puszkach, lalkach samochodzikach, a nawet smoczkach i butelkach gnieżdżą się tysiące bakterii. Urządzenie Klenz pozwoli w bezpieczny sposób zdezynfekować przedmioty i tym samym pozbyć się bakterii i grzybów które powodują infekcje i choroby. Klenz pomoże także usunąć zapach tytoniu, którym przesiąknięte są przedmioty. Zdezynfekuje buty, telefony komórkowe, piloty TV, kluczyki, skórzane torebki i wiele innych przedmiotów codziennego użytku. Wystarczy włożyć je do urządzenia Klenz, by pozbyć się większości bakterii i zarodników grzybów oraz przykrego zapachu.

Klenz w Pielęgnacji stóp
Podczas pedicure można zdezynfekować buty klienta i usunąć nieprzyjemny zapach. Po zabiegu stopy wkładane są do świeżego, pozbawionego bakterii i grzybów obuwia. Klient oraz manikiurzystka czują się bardzo komfortowo.
Klenz w Ortopedii Ortopoedyczne buty i wkładki lub inne wysokiej jakości buty są drogie. Aby przedłużyć im życie wystarczy raz na jakiś czas włożyć je do urządzenia Klenz wyeliminować wszelkie bakterie, grzyby oraz przykry zapach.
Klenz Sanitizer jest niezbędny w:
- Siłowniach,
- Klubach Fitness,
- Kręgielniach,
- Centrach Rekreacyjnych,
- Salonach Fryzjerskich,
- Salonach Kosmetycznych i SPA,
- Klubach Piłki Nożnej,
- Klubach Golfowych,
- Basenach Hotelach,
- Gospodarstwach Domowych,
- Szpitalach, Domach Opieki,
- Call Center,
- Żłobkach,
- Przedszkolach,
- Szkołach,

Urządzenie Klenz przyniesie spokój Tobie, twoim Klientom, podopiecznym i pracownikom.

Innowacyjne urządzanie dezynfekujące

Nasza firma oferuje genialny sposób na to, by obuwie zawsze pozostało świeże, o miłym zapachu, bez bakterii i grzybów. Przedstawiamy dezynfektor butów, który sprawdzi się w wielu różnych sytuacjach. Wygodny w użyciu, może być stosowany w domowym zaciszu, na siłowni, w klubie fitness, jak również w pokoju hotelowym. Wybierając ten automat do dezynfekcji, można czuć się komfortowo, niezależnie od tego, jak aktywny tryb życia się prowadzi. Dezynfektor klenz jest przeznaczony zarówno dla sportowców, ludzi aktywnych, jak i dla tych, którzy mają problem z nadmiernym poceniem się stóp. Dzięki niemu żadna z tych osób nie będzie wahać się przed zdjęciem butów w obecności innych ludzi.